Logo

 

 

 Stara Baška >> autorzy
 
 

Niniejsza strona jest wynikiem przyjacielskich relacji autorów z właścicielami apartamentów, a jej utrzymywanie jest sponsorowane przez firmę ProLog.

Strona ma charakter informacyjny, jej autorzy nie uczestniczą w procesie rezerwacji noclegów i nie czerpią żadnych finansowych korzyści wynikających z przebywania polskich turystów w Starej Bašce. Wszelką korespondencję związaną z organizacją własnego wypoczynku należy prowadzić bezpośrednio z właścicielami apartamentów, link: rezerwacje.

Przy okazji kontaktu z właścicielami apartamentów, np. już podczas pobytu w Starej Bašce, warto jednak powołać się na polski serwis www.starabaska.pl -pomoże to nam zweryfikować skuteczność prowadzonej witryny i sens  podjętego projektu.

Jeśli zechcecie Państwo podzielić się z autorami strony uwagami dotyczącymi samego serwisu, w tym w szczególności przesłać interesujące materiały dotyczące Starej Baški, prosimy o kontakt: autorzy@starabaska.pl. Przesłanie jakichkolwiek treści i materiałów do autorów jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich ewentualną publikację w trakcie rozbudowy serwisu.

Zdjęcia, materiały graficzne i treści zamieszczone obecnie w serwisie zostały wykonane i opracowane przez autorów strony. Wykorzystanie, a zwłaszcza publikacja, wszelkich materiałów zaczerpniętych z serwisu wymaga uzyskania zgody autorów.

 
 
 
©