Logo

 

 

 Stara Baška >> rezerwacja noclegów
 
 
REZERWACJE i CENY

Cennik na aktualny sezon dostępny jest zawsze telefonicznie u właścicieli apartamentów "Miroslava". Ceny w szczycie sezonu wahają się w przedziale 45-55 EUR/apartament/dobę, a poza wysokim sezonem w przedziale 35-40 EUR/apartament/dobę w zależności od terminu. Rezerwacji na wysoki sezon radzimy dokonywać z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem.

cennik
cennik 2018
(kliknij aby powiększyć)

Rezerwacji można dokonywać bezpośrednio u właścicieli apartamentów:

Miroslava Jurlina
Stara Baška 172
51521 Punat, Krk
Hrvatska
mob.: 00385 91 589 3057

Właściciele nie mówią po angielsku, ale nie ma problemu z porozumieniem się przy użyciu języka polskiego/chorwackiego.
W tym miejscu warto zwrócić uwagę na chorwackie nazwy miesięcy:

maj to svibanj,
czerwiec
to lipanj
,
lipiec
to srpanj
,
sierpień
to kolovoz
,
wrzesień to rujan.

Ponieważ czerwiec, lipiec i sierpień w uzgodnieniach polsko-chorwackich mogą narobić sporo zamieszania, to najlepiej jest dla pewności operować numerami miesięcy (miesiąc szósty, siódmy, ósmy) co jest jednoznaczne w obu językach. Najlepszym sposobem na jednoznaczne ostateczne potwierdzenie umówionego terminu pobytu jest wysłanie do właścicieli smsa z podsumowaniem rezerwacji.

Autorzy strony nie czerpią żadnych finansowych korzyści wynikających z przebywania polskich turystów w Starej Bašce (>>info), jednak przy okazji kontaktu z właścicielami apartamentów, np. już podczas pobytu w Starej Bašce, warto powołać się na polski serwis www.starabaska.pl -pomoże to nam zweryfikować skuteczność prowadzonej witryny i sens  podjętego projektu.
 

 
 
 
©